Zaczynał od wzbudzania pogłosów i ech na blokowiskach grając różnego rodzaju piłkami. Równolegle odkrył radio i wsłuchiwał się w Radiostację, a w 2000 roku współtworzył już swoją pierwszą audycję na falach wymarzonej rozgłośni. DJ-ował na setkach imprez, po drodze grając b2b z Goldiem i Skreamem w Barcelonie podczas Red Bull Music Academy 2008, której był uczestnikiem. Od pierwszego peceta w latach dziewięćdziesiątych produkował elektroniczne brzmienia, tworzył remixy i edity na imprezy. Absolwent warszawskiego AFiT-u. Wraz z Andrzejem Karpem, Dzikim i Bartoszem Staszkiewiczem dwukrotnie objechał kraj współprowadząc Music Creation Tour. Original junglist. Główny audionauta z numerem O, w Gagarin Studio odpowiedzialny za nagrania, produkcję, udźwiękowienia, mix, mastering. Fan pierwszego nagrania, analogowego brzmienia, winyli, przestrzeni, ciepłego basu, połamanych bitów i… brazylijskiej muzyki.

Kwazar
Marek

Projekty studiów, wykonanie instalacji studyjnej, konsultacje techniczne to jego chleb powszedni. Od 2008 roku zajmuje się techniką studyjną. Od 2010 roku kompleksowo obsługuje nagrania festiwalu Woodstock wraz Przemkiem Nowakiem i Piotrem “Dzikim “ Chancewiczem. Przez dwa lata informatyk na terenie Centrum Produkcji Filmowo Telewizyjnej ATM Studio. Współpracował w zakresie doradczo-technicznym z: TVP S.A., POLSKIE RADIO S.A., POLSKIE RADIO “Trójka”, TVN S.A, Polsat, Cafe Ole, Cafe Espresso, Media Studio, Zbigniew Hołdys, Gagarin Studio. Prowadzi nagrania w Media Studio, oraz zajmuje się edycją materiałów przygotowywanych do mix’u. Prowadzi zajęcia z Pro Tools’a w The Warsaw Mixdown Suite. No co dzień oprócz pracy w studio zajmuje się kontrolą lotów kosmicznych. Gdy Kwazar zaczyna orbitować zawsze może zawołać: ”Houston we have a problem”, wtedy odpala misję ratunkową :)

Od 1999r pracował w kilku rozgłośniach zaczynając od Radiostacji, a na Polskim Radiu i Kampusie kończąc. W swoich audycjach grał głównie mieszankę muzyki klubowej, jazzowej i chilloutowej. Od 1995r jest także kompozytorem i ma na swoim koncie kilka wydanych tytułów, remixów, reklam i muzyki do gier oraz filmów. W 2015r był finalistą konkursu kompozytorskiego na festiwalu muzyki filmowej FMF w Krakowie.

Kwazar